Medarbeidere

Vita 34 i Norden

Her møter du vårt faste team av dedikerte medarbeidere.

I tillegg er ca 35 jordmødre, sykepleiere og bioanalytikere over hele Norden tilknyttet Vita34. 

Julie Illo Molin

COO & QA ManagerE-mail: julie.molin@vita34.dk

”Våre kunder gjør et valg for fremtiden, og det er vår oppgave å belønne den tilliten med den høyest mulige kvalitet på stamcellene. Når det lykkes er det fordi Vita 34 har et stort engasjement og høyt profesjonelt nivå.”

Karolina Förnvik

Medical Advisor, BSc MDE-mail: karolina.fornvik@vita34.se

”Stamceller fra navlestrengen er allerede brukt som livreddende behandling for alvorlige sykdommer, og som lege følger jeg med spenning forskning og utvikling på området.”

Katrine Harris

Nordic Marketing & Sales Manager, Cand. Merc.E-mail: katrine.harris@vita34.dkTelefon: +45 28 14 53 59

”Er brennende engasjert i å sette stamceller på dagsordenen – jeg vil være med på å gjøre en forskjell – nå og i fremtiden.”

Sofia Forslund

JordmorE-mail: sofia.forslund@vita34.seTelefon: +46 040-15 22 22

”Jeg brenner for å spre informasjon og kunnskap om stamceller i Sverige, og jeg mener at det er viktig å bevare dem til fremtidens muligheter, ikke bare til det vi kan i dag.”

Nanna Johansen

Nordic Customer Care ManagerE-mail: nanna.johansen@vita34.dk

”I Vita 34 får jeg virkelig mulighet til å utvikle meg, utvide min horisont og samtidig arbeide med et produkt som virkelig gjør en forskjell for alle de mennesker vi er i kontakt med.”

Henriette Noppenaug

RegnskapsassistentE-mail: henriette.noppenaug@vita34.dk

”Det er noe spesielt å være hos Vita 34, bl a fordi man arbeider sammen med kolleger fra svært forskjellige fagområder, noe som gir en fantastisk spennende hverdag.”

Mette Radmer

TeamLeader Nordic - Service & ProcurementE-mail: mette.radmer@vita34.dk

”Vi har sannsynligvis kun sett toppen av isfjellet i forhold til stamcellers potensiale – og som jordmor er jeg stolt av å være i ”stamcelleindustrien”. Jeg synes det er meget relevant at foreldre får kunnskap om muligheten for å oppbevare stamceller i forbindelse med fødselen, slik at de på den bakgrunn kan treffe et valg for barnas fremtid.”

Henriette Madsen

JordmorE-mail: henriette.madsen@vita34.dk

”Det er et unikt produkt, som er ugjenkallelig for våre kunder. Det er noe spesielt med å bidra både til å formidle en slik unik og viktig tjeneste, og til å sikre høy kvalitet når stamcellene er samlet inn.”

Astrid Beck

QA AssistantE-mail: astrid.beck@vita34.dk

”Jeg brenner for å bidra til arbeidet med stamceller, som har et enormt potensiale innenfor regenerativ sykdomsbehandling.”

Linda Holmberg

JordmorE-mail: linda.holmberg@vita34.dk

”Jeg elsker møtet med foreldre som aktivt har tatt stilling til stamceller. Og så er det jo en gave å få lov til å være med på siste del af deres fødsler, som jo ER et stort øyeblikk – hver eneste gang.”

Seline Kirkegaard

JordmorE-mail: seline.kirkegaard@vita34.dk

Mianne Christensen

JordmorE-mail: mianne.christensen@vita34.dk

 

”Det er min visjon at alle blivende foreldre skal kjenne til muligheten for å få oppsamlet og oppbevart sine barns stamceller, slik at de aktivt kan gjøre et valg. Det er en stor tilfredsstillelse for meg hver eneste gang jeg kommer ut til en fødsel, og er med på å sikre en god oppsamling av stamceller, og samtidig kan ønske den nye familie all verdens hell og lykke”.

Kurt Osther

Medical Advisor, MD, spesialist i patologi og klinisk immunologi

”Kjennskap til utnyttelse av stamcellers potensiale har på kort tid gjort oss klar over, at vi i stadig større grad åpner muligheten for behandling av alvorlige, kroniske sykdommer. ”

Lea Blenker

QA CoordinatorE-mail: lea.blenker@vita34.dk

”Jeg er opptatt av å skape og opprettholde kvalitet i mitt arbeid med stamceller. Jeg tror at fremtiden vil bringe ny og bedre behandling ved hjelp av stamceller fra navlestrengen – som kan samles enkelt og helt smertefritt.”